O nas

Firma FORBER  jest producentem wysokiej jakości odzieży sportowej i reklamowej. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii na każdym etapie produkcji. Oferujemy kompleksową i indywidualną usługę produkcji odzieży dopasowaną pod konkretne potrzeby i wymagania klienta. 

Oferta obejmuje projektowanie i konstrukcję krawiecką, dobranie i zapewnienie materiałów, szeroką gamę technologii druku i znakowania odzieży oraz profesjonalną usługę szycia. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że w kreatywny i funkcjonalny sposób potrafimy zmaterializować pomysły i oczekiwania, przy możliwie szybkim czasie realizacji. 

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim wsłuchiwanie się, rozumienie i zaspokajanie potrzeb. Z każdą kolejną realizacją staramy się iść krok do przodu i szukać nowych rozwiązań. Zaskakiwać nowymi pomysłami zarówno pod kątem wizualnym, jak również praktycznym i funkcjonalnym. FORBER to przede wszystkim zespół wykwalifikowanych osób dbających o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. 

Uważamy, że nasz rozwój  to rozwój naszych klientów, który jest miara naszych sukcesów. 

Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie 

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.